Ми кажи електронната си поща,изпратете на софтуера на двустранния Радио Baofeng UV-5R ви безплатно за Yeasu за Motorola за Kenwood за Icom в ред

Ми кажи електронната си поща,изпратете на софтуера на двустранния Радио Baofeng UV-5R ви безплатно за Yeasu за Motorola за Kenwood за Icom в ред

BGN 1.58

Налично

Към всяка поръчка ще получите безплатен подарък като на снимката
Ми кажи електронната си поща, изпратете на софтуер Baofeng UV-5 R Two Way Radio ' S ви безплатно за Yeasu за Motorola за Kenwood за Icom в ред
1 : направете нова поръчка, няма да плащате за него
2 : оставете ми съобщение, да ми кажете вашия eamil, кажи ми, какъв софтуер желаете.
3 : ние ще изпратим на софтуера ви по електронна поща, в рамките на 1-2 дни.
всички са свободни, надявам се, ние можем да ви помогнем!


Основни характеристики

Номер На Модела:
UV 5 пенса
търговска марка:
oppxun
Тип Уоки-Токи Уоки Токи:
Преносим
Максимален Обхват:
3 км-5 км
Размери:
100 x 52 x 32 мм
Is_Display:
ДА
Канал За Съхранение На Данни:
128
Тип:
Двустранно Радио
Обхват На Разговор:
3-5 км
Честотен Обхват:
UHF 400-470MHz & VHF 136-174MHz

Може и да ви хареса

Телефонната система / ЦЕНТРАЛА / офис телефонна ЦЕНТРАЛА / MD308 / 3 PSTN линия 8 extension-лесна работа
  • Новинка

Телефонната система / ЦЕНТРАЛА / офис телефонна ЦЕНТРАЛА / MD308 / 3 PSTN линия 8 extension-лесна работа

BGN 64.00

Модел : MD308Капацитет : 3 линия CO, 8 разширенияРазмер : 21см*16*4,5 смДетайли На Опаковане : Тегло : 1.1 кпс / PCКоличество : 20pcs в една кутияРазмер на луксозни кутии : 24×20×5,5 смРазмер на опаковката : 49×28×41 смЗа изпращане : световно SHIIPPING : (с изключение на някои страни и APO / FPO) поръчки на обработени своевременно и след проверка на обезщетение ние само ще изпратим на подтверженным адреси на поръчката .Вашият адрес на поръчка трябва да отговарят на вашия адрес за доставка показани на изображението не е действителното деталя и за ваша информация само от време на прехода за обслужване на осигурено носеща и изключва почивните и празнични дни ...

2 бр./lot 100 Mw 433 Mhz USB порт RF предавател модул SV613
  • Новинка

2 бр./lot 100 Mw 433 Mhz USB порт RF предавател модул SV613

83.20 BGN 69.00

Ние сме оригиналния производител с над 10годишен опит в проучване, разработка, производство и продажба на продукти в интернет на нещата(internet of things), като модули RF модули уоки токи и интегрирани цифрови сензорни модули.Междувременно, проекти, ODM и OEM са добре дошли.SV613100m W 433 Mhz USB порт RF предавател модулSV613 е вграден интерфейс USB модул за безжичен трансфер на данни, която използва високопроизводителни радиочестотни чип Silicon Lab Si4432...

48V DC захранващ кабел за Huawei OLT MA5608T MA5680T MA5683T 220V
  • Новинка

48V DC захранващ кабел за Huawei OLT MA5608T MA5680T MA5683T 220V

BGN 40.00

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, не се колебайте да се свържете с продавача на See Me всички от нашите продукти да се дава една година гаранция за качество.

телеком use 5W RF attenuator N male to female DC-3G, 1-30DB attenuation устройство RF КОАКСИАЛЕН jack Attenuator communication convertor
  • Новинка

телеком use 5W RF attenuator N male to female DC-3G, 1-30DB attenuation устройство RF КОАКСИАЛЕН jack Attenuator communication convertor

BGN 30.29

"Всеки спор / пряка и отрицателна обратна връзка" преди контакт означава "купувачът е лош" !! И не е добре дошъл такъв купувач !! Моля, махай се !! (Защото бизнессътрудничеството, а не борба помежду си ) .Ако по време на защита изтича ,моля, свържете се с нас, за да удължи времето ,ако някакъв проблем е намерена ,моля, свържете се с нас, за да го разреши приятелски начин .Модел yf безжичнатаATT3 G(340) 10sf честота (Ghz) DC3.0 затихване(db)1, 2, 3,5,6,10,15,20,30 db Вариант 110дБ.±0,5 db,1530дб±1дБ ( моля, не забравяйте да ни остави съобщение, кой db имате нужда отДопускане (db) ±0.5, ±0.8, ±1.0, ±1.0, ±2.5, ±3.0 КСВН ≤1.2 : 1 Мощност (W) 5 импеданс (ω) 50 конектор N (M)N (F) конектор материал : неръждаема температура (градушка.) 55+125 цвят черен

Съвместим модул радиоприемник SFP 850nm 550M DDM Dell PowerConnect 320-2881 1000BASE-SX SFP
  • Новинка

Съвместим модул радиоприемник SFP 850nm 550M DDM Dell PowerConnect 320-2881 1000BASE-SX SFP

BGN 9.28

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, не се колебайте да се свържете с продавача на See Me всички от нашите продукти да се дава една година гаранция за качество.